Resultat24 Fotboll : Norge

2 Division Avd.1 Live resultat, Tabeller, fotbolls spelprogram


 

06:11 (GMT+2)

den 22 september 2018

Tabell

Norge – 2 Division Avd.1

#LagMAVOFGMIMMSP
1Fredrikstad2012624118+2342
2Raufoss2012534719+2841
3Alta2012263217+1538
4Elverum2010734124+1737
5Grorud2011453624+1237
6Asker2011274023+1735
7Mjoelner2010372834–633
8Baerum208483123+828
9Moss207492830–225
10Odds Ballklubb 22053122641–1518
11NIL-Trysil2053122046–2618
12Fram Larvik2051142551–2616
13Stabaek 22035122650–2414
14Hoenefoss2025132849–2111

Spelprogram

Norge – 2 Division Avd.1

lördag, den 22 september 2018
16:00
Baerum
v
Grorud
16:00
Elverum
v
Moss
16:00
NIL-Trysil
v
Asker

Resultat

Norge – 2 Division Avd.1

måndag, den 17 september 2018
A
V
Mjoelner
1 - 0
Odds Ballklubb 2
A
V
Grorud
3 - 0
Stabaek 2
söndag, den 16 september 2018
A
V
Alta
2 - 0
NIL-Trysil
A
V
Fredrikstad
1 - 1
Fram Larvik
A
V
Hoenefoss
2 - 2
Baerum
lördag, den 15 september 2018
A
V
Asker
0 - 2
Elverum
A
V
Moss
2 - 2
Raufoss