Resultat24 Hockey : Sverige

HockeyAllsvenskan livescore, ligatabellen, hockey fixturer


 

23:23 (GMT+2)

den 24 maj 2017

Tabell

Sverige – HockeyAllsvenskan

#LagMAVVOTFOTFGMIMMSP
1Mora52314413162117+45105
2BIK Karlskoga52277216161110+5197
3Vaesterviks IK52255517138117+2190
4Pantern52227914136124+1289
5AIK52235618148137+1185
6Timraa52227320130121+983
7Tingsryd52226420139121+1882
8Almtuna52223522149136+1377
9Oskarshamn52166921123140–1769
10HC Vita Haesten52166723117128–1167
11Bjoerkloeven52201526137181–4467
12MoDo52167425133155–2266
13Vaesteraas52174625114142–2865
14Soedertaelje52134332106164–5850

Resultat

Sverige – HockeyAllsvenskan

fredag, den 3 mars 2017
A
V
AIK
Oskarshamn
6
2
1
3
0
0
0
0
A
V
Almtuna
MoDo
3
2
1
0
1
0
0
1
A
V
BIK Karlskoga
Timraa
3
3
0
0
2
1
0
1
A
V
Bjoerkloeven
Vaesteraas
3
1
0
2
2
1
0
1
A
V
HC Vita Haesten
Mora
3
1
1
1
6
1
3
2
A
V
Soedertaelje
Pantern
2
2
0
0
1
0
1
0
A
V
Tingsryd
Vaesterviks IK
5
2
3
0
3
2
0
1
onsdag, den 1 mars 2017
A
V
Almtuna
HC Vita Haesten
3
1
2
0
2
1
1
0
A
V
Mora
Bjoerkloeven
2
0
1
1
3
0
1
2
A
V
Oskarshamn
Tingsryd
2
1
0
1
3
1
1
1
A
O
T
Pantern
AIK
3
0
0
2
1
2
0
1
1
0
A
V
Timraa
MoDo
3
0
1
2
2
1
0
1
A
V
Vaesteraas
Soedertaelje
5
3
1
1
3
2
0
1
A
V
Vaesterviks IK
BIK Karlskoga
3
2
1
0
1
1
0
0
måndag, den 27 februari 2017
A
V
BIK Karlskoga
Almtuna
3
1
1
1
2
2
0
0
A
O
T
Mora
MoDo
4
3
1
0
0
5
0
1
3
1
A
O
T
Pantern
Bjoerkloeven
4
1
2
0
1
3
1
1
1
0
A
V
Soedertaelje
Oskarshamn
1
0
1
0
5
2
2
1
A
V
Tingsryd
AIK
3
2
1
0
5
1
1
3
A
V
Vaesteraas
HC Vita Haesten
3
0
2
1
1
0
0
1
A
V
Vaesterviks IK
Timraa
4
2
0
2
1
1
0
0
lördag, den 25 februari 2017
A
V
Bjoerkloeven
Almtuna
1
0
1
0
5
2
1
2
A
V
MoDo
BIK Karlskoga
3
0
2
1
5
2
2
1
fredag, den 24 februari 2017
A
E
HC Vita Haesten
Timraa
1
1
0
0
0
0
2
1
0
0
0
1
A
V
Oskarshamn
Vaesterviks IK
1
1
0
0
2
0
1
1
A
V
Soedertaelje
Mora
1
0
1
0
5
1
2
2
A
V
Tingsryd
Pantern
3
1
1
1
4
1
1
2
torsdag, den 23 februari 2017
A
V
AIK
Vaesteraas
4
1
1
2
1
0
0
1
onsdag, den 22 februari 2017
A
V
Almtuna
Soedertaelje
3
1
0
2
1
0
0
1
A
V
BIK Karlskoga
HC Vita Haesten
2
0
1
1
1
1
0
0
A
O
T
Pantern
Oskarshamn
1
0
0
1
0
2
0
0
1
1
A
E
Vaesterviks IK
MoDo
3
1
0
1
0
1
2
0
1
1
0
0
A
V
Timraa
Bjoerkloeven
2
0
1
1
4
2
1
1
tisdag, den 21 februari 2017
A
V
Mora
AIK
0
0
0
0
4
3
1
0
A
V
Vaesteraas
Tingsryd
1
0
0
1
3
0
1
2
måndag, den 20 februari 2017
A
V
Bjoerkloeven
BIK Karlskoga
2
0
1
1
7
0
3
4
A
O
T
MoDo
HC Vita Haesten
2
0
1
0
1
1
0
0
1
0
A
O
T
Pantern
Vaesterviks IK
2
1
0
0
1
1
0
0
1
0
A
V
Soedertaelje
Timraa
3
0
1
2
1
1
0
0
söndag, den 19 februari 2017
A
V
Oskarshamn
Vaesteraas
2
2
0
0
1
0
1
0
A
O
T
Tingsryd
Mora
1
0
0
1
0
2
0
1
0
1
A
V
AIK
Almtuna
6
3
2
1
4
2
0
2
lördag, den 18 februari 2017
A
V
BIK Karlskoga
Soedertaelje
2
0
1
1
5
1
4
0
A
V
Vaesterviks IK
HC Vita Haesten
3
2
0
1
0
0
0
0
fredag, den 17 februari 2017
A
E
Almtuna
Tingsryd
1
1
0
0
0
0
2
0
1
0
0
1
A
V
MoDo
Bjoerkloeven
3
0
0
3
5
2
2
1
A
V
Mora
Oskarshamn
4
2
1
1
1
0
0
1
A
V
Timraa
AIK
3
0
2
1
5
1
2
2
A
V
Vaesteraas
Pantern
4
0
1
3
2
0
1
1
onsdag, den 15 februari 2017
A
V
AIK
BIK Karlskoga
2
1
1
0
1
0
1
0
A
V
Bjoerkloeven
HC Vita Haesten
2
1
0
1
4
2
1
1
A
V
Oskarshamn
Almtuna
1
1
0
0
4
0
2
2
A
V
Soedertaelje
MoDo
3
1
2
0
2
0
0
2
A
V
Vaesteraas
Vaesterviks IK
0
0
0
0
2
1
1
0
tisdag, den 14 februari 2017
A
V
Pantern
Mora
4
2
1
1
2
0
2
0
måndag, den 13 februari 2017
A
V
MoDo
Vaesteraas
2
1
1
0
3
1
1
1
A
V
Tingsryd
Timraa
1
1
0
0
2
0
2
0
söndag, den 12 februari 2017
A
V
Vaesterviks IK
Oskarshamn
3
0
2
1
2
1
1
0
fredag, den 10 februari 2017
A
V
Almtuna
Pantern
2
2
0
0
5
1
3
1
A
V
BIK Karlskoga
Tingsryd
1
0
1
0
2
1
1
0
A
V
HC Vita Haesten
Soedertaelje
5
2
0
3
2
1
1
0
A
O
T
MoDo
AIK
2
0
2
0
0
3
0
2
0
1
A
V
Mora
Vaesteraas
6
2
2
2
0
0
0
0
A
V
Oskarshamn
Timraa
1
0
1
0
3
1
1
1
A
V
Vaesterviks IK
Bjoerkloeven
1
0
1
0
3
2
0
1
onsdag, den 8 februari 2017
A
O
T
Oskarshamn
BIK Karlskoga
0
0
0
0
0
1
0
0
0
1
A
V
Pantern
Timraa
4
0
1
3
1
1
0
0
A
V
Soedertaelje
Bjoerkloeven
3
1
1
1
5
1
1
3
A
V
Tingsryd
MoDo
3
2
1
0
6
1
2
3
A
V
Vaesteraas
Almtuna
3
2
1
0
0
0
0
0
måndag, den 6 februari 2017
A
V
Mora
Vaesterviks IK
2
0
0
2
1
0
0
1
lördag, den 4 februari 2017
A
O
T
HC Vita Haesten
Tingsryd
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
A
V
Timraa
Vaesteraas
5
4
0
1
2
0
1
1
A
V
BIK Karlskoga
Pantern
8
4
2
2
1
0
0
1
A
E
MoDo
Oskarshamn
2
1
0
0
0
1
1
0
1
0
0
0
fredag, den 3 februari 2017
A
V
Almtuna
Mora
1
1
0
0
5
2
3
0
A
V
Bjoerkloeven
AIK
0
0
0
0
2
1
0
1
A
V
Vaesterviks IK
Soedertaelje
3
0
1
2
1
0
0
1
torsdag, den 2 februari 2017
A
O
T
Oskarshamn
HC Vita Haesten
2
0
0
2
0
3
1
1
0
1
A
V
Vaesteraas
BIK Karlskoga
4
2
2
0
3
0
1
2
onsdag, den 1 februari 2017
A
V
AIK
Soedertaelje
4
1
2
1
1
0
1
0
A
V
Almtuna
Vaesterviks IK
5
2
2
1
1
0
1
0
A
V
Mora
Timraa
2
1
0
1
4
0
2
2
A
V
Tingsryd
Bjoerkloeven
1
1
0
0
2
0
0
2
måndag, den 30 januari 2017
A
V
AIK
HC Vita Haesten
1
0
1
0
0
0
0
0
söndag, den 29 januari 2017
A
V
Pantern
MoDo
3
1
1
1
2
2
0
0
lördag, den 28 januari 2017
A
V
Soedertaelje
Tingsryd
0
0
0
0
3
1
0
2
A
V
Vaesterviks IK
AIK
5
1
2
2
0
0
0
0
A
V
Bjoerkloeven
Oskarshamn
1
0
0
1
3
1
0
2
fredag, den 27 januari 2017
A
O
T
BIK Karlskoga
Mora
4
0
3
0
1
3
1
1
1
0
A
V
HC Vita Haesten
Pantern
5
2
1
2
1
0
1
0
A
O
T
Timraa
Almtuna
3
0
0
3
0
4
0
2
1
1
onsdag, den 25 januari 2017
A
E
Almtuna
MoDo
4
1
1
2
0
0
5
2
0
2
0
1
A
V
Oskarshamn
AIK
4
2
1
1
0
0
0
0
A
V
Pantern
Soedertaelje
2
0
2
0
0
0
0
0
A
V
Timraa
BIK Karlskoga
4
1
2
1
2
0
2
0
A
V
Vaesteraas
Bjoerkloeven
6
0
4
2
4
1
2
1
A
V
Vaesterviks IK
Tingsryd
1
0
0
1
0
0
0
0
tisdag, den 24 januari 2017
A
V
Mora
HC Vita Haesten
4
1
1
2
1
1
0
0
måndag, den 23 januari 2017
A
V
BIK Karlskoga
Vaesterviks IK
3
0
1
2
1
0
1
0
A
V
MoDo
Timraa
1
1
0
0
5
2
0
3
A
O
T
Tingsryd
Oskarshamn
3
1
1
1
0
4
1
0
2
1
söndag, den 22 januari 2017
A
V
Bjoerkloeven
Mora
3
1
1
1
5
0
3
2
A
V
HC Vita Haesten
Almtuna
1
1
0
0
5
2
1
2
A
V
Soedertaelje
Vaesteraas
1
0
1
0
2
0
1
1
fredag, den 20 januari 2017
A
V
AIK
Pantern
4
2
0
2
3
0
2
1
A
V
Almtuna
BIK Karlskoga
2
1
1
0
5
3
2
0
A
V
MoDo
Mora
2
1
0
1
3
0
2
1
A
V
Oskarshamn
Soedertaelje
4
3
1
0
2
0
0
2
A
E
Timraa
Vaesterviks IK
1
0
0
1
0
0
2
0
0
1
0
1
onsdag, den 18 januari 2017
A
V
AIK
Tingsryd
5
2
2
1
4
1
0
3
A
V
Bjoerkloeven
Pantern
0
0
0
0
5
2
1
2
A
O
T
HC Vita Haesten
Vaesteraas
2
2
0
0
0
3
1
1
0
1
tisdag, den 17 januari 2017
A
V
BIK Karlskoga
MoDo
0
0
0
0
1
0
1
0
måndag, den 16 januari 2017
A
V
Almtuna
Bjoerkloeven
4
0
2
2
3
2
1
0
A
V
Mora
Soedertaelje
7
1
2
4
0
0
0
0
A
E
Pantern
Tingsryd
2
2
0
0
0
0
3
0
1
1
0
1
A
E
Timraa
HC Vita Haesten
4
0
1
2
0
1
3
0
0
3
0
0
A
V
Vaesteraas
AIK
2
2
0
0
1
1
0
0
lördag, den 14 januari 2017
A
V
AIK
Mora
0
0
0
0
2
0
1
1
A
V
MoDo
Vaesterviks IK
1
0
0
1
3
0
1
2
A
V
Oskarshamn
Pantern
1
0
0
1
2
1
0
1
A
V
Tingsryd
Vaesteraas
7
1
4
2
1
1
0
0
fredag, den 13 januari 2017
A
O
T
Bjoerkloeven
Timraa
2
1
1
0
0
3
0
0
2
1
A
V
HC Vita Haesten
BIK Karlskoga
5
3
0
2
2
0
0
2
A
V
Soedertaelje
Almtuna
4
3
1
0
6
3
1
2
onsdag, den 11 januari 2017
A
V
Almtuna
AIK
2
1
1
0
3
1
2
0
A
V
BIK Karlskoga
Bjoerkloeven
4
1
1
2
2
1
0
1
A
V
MoDo
HC Vita Haesten
2
1
0
1
1
0
0
1
A
V
Mora
Tingsryd
2
1
1
0
0
0
0
0
A
V
Vaesterviks IK
Pantern
3
0
1
2
4
2
1
1
tisdag, den 10 januari 2017
A
E
Vaesteraas
Oskarshamn
2
0
0
1
0
1
1
0
1
0
0
0
måndag, den 9 januari 2017
A
V
Timraa
Soedertaelje
1
0
1
0
3
0
2
1
lördag, den 7 januari 2017
A
O
T
AIK
Timraa
1
0
0
1
0
2
0
1
0
1
A
E
Pantern
Vaesteraas
2
0
1
0
0
1
1
0
1
0
0
0
A
O
T
HC Vita Haesten
Vaesterviks IK
5
0
2
2
1
4
1
3
0
0
A
E
Oskarshamn
Mora
2
0
1
1
0
0
3
1
1
0
0
1
fredag, den 6 januari 2017
A
V
Bjoerkloeven
MoDo
6
2
1
3
3
1
2
0
A
V
Soedertaelje
BIK Karlskoga
0
0
0
0
3
0
1
2
A
V
Tingsryd
Almtuna
3
3
0
0
4
3
1
0
onsdag, den 4 januari 2017
A
V
Almtuna
Oskarshamn
7
5
1
1
3
0
1
2
A
O
T
BIK Karlskoga
AIK
3
1
1
0
1
2
0
1
1
0
A
V
HC Vita Haesten
Bjoerkloeven
6
0
3
3
0
0
0
0
A
V
Mora
Pantern
4
1
2
1
1
0
1
0
A
V
Timraa
Tingsryd
1
0
0
1
3
0
0
3
A
V
Vaesterviks IK
Vaesteraas
1
0
1
0
3
0
1
2
tisdag, den 3 januari 2017
A
V
MoDo
Soedertaelje
3
1
0
2
2
0
1
1
fredag, den 30 december 2016
A
V
Mora
Almtuna
4
2
0
2
3
0
0
3
A
V
Vaesteraas
Timraa
1
1
0
0
3
1
0
2
torsdag, den 29 december 2016
A
V
Oskarshamn
MoDo
1
1
0
0
3
0
2
1
A
V
Pantern
BIK Karlskoga
4
2
2
0
2
0
1
1
A
V
Soedertaelje
Vaesterviks IK
4
0
3
1
1
0
1
0
onsdag, den 28 december 2016
A
O
T
AIK
Bjoerkloeven
3
2
0
0
1
2
1
0
1
0
A
V
Almtuna
Vaesteraas
5
2
1
2
2
1
1
0
A
E
Tingsryd
HC Vita Haesten
4
2
1
0
0
1
3
1
1
1
0
0
tisdag, den 27 december 2016
A
V
BIK Karlskoga
Oskarshamn
3
1
1
1
2
0
1
1
A
V
Timraa
Pantern
1
0
0
1
5
3
1
1
A
V
Vaesterviks IK
Mora
2
1
1
0
3
2
1
0
måndag, den 26 december 2016
A
V
Bjoerkloeven
Soedertaelje
1
1
0
0
5
2
0
3
A
V
HC Vita Haesten
AIK
4
0
3
1
1
0
0
1
A
V
MoDo
Tingsryd
1
0
1
0
5
1
2
2
torsdag, den 22 december 2016
A
V
Vaesteraas
Mora
2
0
2
0
4
0
2
2
onsdag, den 21 december 2016
A
V
AIK
MoDo
0
0
0
0
2
1
0
1
A
V
Bjoerkloeven
Vaesterviks IK
1
0
0
1
5
2
2
1
A
V
Pantern
Almtuna
4
0
2
2
2
1
1
0
A
E
Soedertaelje
HC Vita Haesten
3
1
0
1
0
1
2
1
1
0
0
0
A
V
Tingsryd
BIK Karlskoga
3
0
1
2
1
1
0
0
måndag, den 19 december 2016
A
V
MoDo
Almtuna
3
1
2
0
2
0
1
1
A
V
Pantern
HC Vita Haesten
1
0
0
1
3
0
1
2
A
V
Timraa
Oskarshamn
1
0
1
0
3
1
0
2
fredag, den 16 december 2016
A
V
BIK Karlskoga
Vaesteraas
6
2
2
2
3
2
1
0
A
V
Bjoerkloeven
Tingsryd
4
3
0
1
3
1
1
1
A
V
HC Vita Haesten
Oskarshamn
0
0
0
0
4
0
2
2
A
V
MoDo
Pantern
3
2
1
0
2
0
0
2
A
V
Soedertaelje
AIK
1
0
0
1
3
1
1
1
A
V
Timraa
Mora
3
1
0
2
2
0
0
2
A
O
T
Vaesterviks IK
Almtuna
3
0
0
2
1
2
1
0
1
0
onsdag, den 14 december 2016
A
O
T
AIK
Vaesterviks IK
4
0
1
2
1
3
1
0
2
0
A
V
Almtuna
Timraa
3
1
1
1
1
0
1
0
A
E
Mora
BIK Karlskoga
3
2
1
0
0
0
4
1
1
1
0
1
A
V
Tingsryd
Soedertaelje
2
1
1
0
1
1
0
0
tisdag, den 13 december 2016
A
V
Oskarshamn
Bjoerkloeven
6
2
1
3
3
1
1
1
måndag, den 12 december 2016
A
V
Vaesteraas
MoDo
3
1
2
0
1
0
1
0
söndag, den 11 december 2016
A
O
T
AIK
Oskarshamn
5
1
1
3
0
6
2
3
0
1
lördag, den 10 december 2016
A
O
T
Tingsryd
Vaesterviks IK
2
0
1
0
1
1
0
0
1
0
fredag, den 9 december 2016
A
V
BIK Karlskoga
Timraa
2
2
0
0
1
0
1
0
A
V
Bjoerkloeven
Vaesteraas
5
2
2
1
4
0
2
2
A
V
HC Vita Haesten
Mora
1
0
1
0
2
0
0
2
A
E
Soedertaelje
Pantern
3
1
0
2
0
0
4
0
2
1
0
1
onsdag, den 7 december 2016
A
V
Almtuna
HC Vita Haesten
1
0
0
1
3
1
0
2
A
V
Mora
Bjoerkloeven
5
1
3
1
3
1
2
0
A
O
T
Oskarshamn
Tingsryd
2
1
0
1
0
3
1
1
0
1
A
E
Vaesteraas
Soedertaelje
1
0
0
1
0
0
2
0
0
1
0
1
tisdag, den 6 december 2016
A
V
Vaesterviks IK
BIK Karlskoga
1
1
0
0
4
1
1
2
måndag, den 5 december 2016
A
V
Timraa
MoDo
1
0
0
1
2
0
1
1
söndag, den 4 december 2016
A
V
Pantern
AIK
3
0
2
1
2
1
0
1
lördag, den 3 december 2016
A
V
Vaesteraas
HC Vita Haesten
0
0
0
0
2
0
2
0
A
V
Soedertaelje
Oskarshamn
2
0
0
2
3
2
1
0
fredag, den 2 december 2016
A
V
BIK Karlskoga
Almtuna
2
1
1
0
0
0
0
0
A
V
Mora
MoDo
2
1
0
1
5
1
4
0
A
V
Tingsryd
AIK
3
1
1
1
1
0
0
1
A
V
Vaesterviks IK
Timraa
5
2
0
3
3
0
2
1
onsdag, den 30 november 2016
A
V
AIK
Vaesteraas
4
3
1
0
3
1
0
2
A
E
HC Vita Haesten
Timraa
1
0
0
1
0
0
2
0
0
1
0
1
A
V
Oskarshamn
Vaesterviks IK
2
1
0
1
3
0
1
2
A
V
Soedertaelje
Mora
1
1
0
0
4
0
1
3
A
O
T
Tingsryd
Pantern
1
1
0
0
0
2
1
0
0
1
tisdag, den 29 november 2016
A
V
Bjoerkloeven
Almtuna
6
2
1
3
4
3
0
1
A
V
MoDo
BIK Karlskoga
1
0
0
1
5
1
3
1
måndag, den 28 november 2016
A
V
AIK
HC Vita Haesten
5
2
1
2
2
0
0
2
söndag, den 27 november 2016
A
V
Pantern
Bjoerkloeven
4
1
3
0
0
0
0
0
lördag, den 26 november 2016
A
V
Almtuna
Soedertaelje
1
1
0
0
2
1
1
0
A
V
Mora
AIK
4
2
0
2
1
0
0
1
fredag, den 25 november 2016
A
O
T
BIK Karlskoga
HC Vita Haesten
0
0
0
0
0
1
0
0
0
1
A
O
T
Pantern
Oskarshamn
2
1
1
0
0
3
1
1
0
1
A
V
Timraa
Bjoerkloeven
4
3
1
0
2
0
1
1
A
E
Vaesteraas
Tingsryd
2
1
0
1
0
0
3
1
1
0
0
1
A
V
Vaesterviks IK
MoDo
3
1
2
0
2
1
1
0
onsdag, den 23 november 2016
A
O
T
AIK
Almtuna
5
4
1
0
0
6
0
1
4
1
A
V
Bjoerkloeven
BIK Karlskoga
0
0
0
0
6
2
3
1
A
V
Soedertaelje
Timraa
1
0
0
1
3
0
2
1
A
V
Tingsryd
Mora
4
2
1
1
1
0
0
1
tisdag, den 22 november 2016
A
V
Oskarshamn
Vaesteraas
3
1
2
0
4
1
1
2
måndag, den 21 november 2016
A
V
HC Vita Haesten
MoDo
6
2
2
2
3
1
2
0
söndag, den 20 november 2016
A
O
T
Pantern
Vaesterviks IK
2
1
0
1
0
3
0
2
0
1
lördag, den 19 november 2016
A
O
T
BIK Karlskoga
Soedertaelje
4
0
2
1
1
3
1
1
1
0
A
V
Timraa
AIK
2
1
1
0
4
2
2
0
fredag, den 18 november 2016
A
V
Almtuna
Tingsryd
2
0
1
1
0
0
0
0
A
E
MoDo
Bjoerkloeven
4
3
0
0
0
1
3
0
1
2
0
0
A
V
Mora
Oskarshamn
4
1
1
2
2
1
0
1
A
E
Vaesteraas
Pantern
4
1
2
0
0
1
3
1
1
1
0
0
A
E
Vaesterviks IK
HC Vita Haesten
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1
onsdag, den 16 november 2016
A
V
AIK
BIK Karlskoga
5
1
2
2
2
0
0
2
A
V
Bjoerkloeven
HC Vita Haesten
6
2
1
3
2
1
0
1
A
V
Oskarshamn
Almtuna
3
1
1
1
7
4
0
3
A
V
Pantern
Mora
0
0
0
0
1
0
1
0
A
V
Soedertaelje
MoDo
6
3
1
2
3
2
1
0
tisdag, den 15 november 2016
A
V
Vaesteraas
Vaesterviks IK
1
1
0
0
4
1
2
1
måndag, den 14 november 2016
A
E
MoDo
Oskarshamn
1
0
0
1
0
0
2
0
0
1
0
1
A
V
Tingsryd
Timraa
1
0
1
0
2
0
1
1
lördag, den 12 november 2016
A
V
Almtuna
Pantern
0
0
0
0
4
1
0
3
A
V
Mora
Vaesteraas
2
0
0
2
0
0
0
0
A
V
Oskarshamn
Timraa
5
1
2
2
2
1
0
1
fredag, den 11 november 2016
A
V
HC Vita Haesten
Soedertaelje
5
0
2
3
3
2
1
0
A
E
MoDo
AIK
4
2
1
0
0
1
3
2
1
0
0
0
A
V
Vaesterviks IK
Bjoerkloeven
3
1
2
0
2
0
2
0
torsdag, den 10 november 2016
A
V
BIK Karlskoga
Tingsryd
6
2
2
2
3
2
0
1
onsdag, den 9 november 2016
A
V
Mora
Vaesterviks IK
3
1
1
1
1
0
0
1
A
E
Pantern
Timraa
1
0
1
0
0
0
2
0
0
1
0
1
A
V
Soedertaelje
Bjoerkloeven
0
0
0
0
3
2
0
1
A
V
Vaesteraas
Almtuna
4
1
0
3
2
0
1
1
tisdag, den 8 november 2016
A
E
Oskarshamn
BIK Karlskoga
3
1
1
1
0
0
4
1
1
1
0
1
måndag, den 7 november 2016
A
V
Timraa
Vaesteraas
1
0
0
1
0
0
0
0
A
V
Tingsryd
MoDo
0
0
0
0
2
2
0
0
fredag, den 4 november 2016
A
O
T
Almtuna
Mora
1
1
0
0
0
2
0
1
0
1
A
V
BIK Karlskoga
Pantern
3
1
1
1
0
0
0
0
A
V
Bjoerkloeven
AIK
3
1
2
0
2
0
1
1
A
V
HC Vita Haesten
Tingsryd
6
0
4
2
3
2
1
0
A
V
Vaesterviks IK
Soedertaelje
2
1
1
0
0
0
0
0
onsdag, den 2 november 2016
A
V
AIK
Soedertaelje
1
0
0
1
3
1
1
1
A
V
Almtuna
Vaesterviks IK
5
0
1
4
2
2
0
0
A
V
Oskarshamn
HC Vita Haesten
3
1
0
2
1
1
0
0
A
V
Vaesteraas
BIK Karlskoga
5
0
3
2
2
1
0
1
tisdag, den 1 november 2016
A
V
Tingsryd
Bjoerkloeven
3
1
1
1
4
2
0
2
måndag, den 31 oktober 2016
A
V
HC Vita Haesten
Pantern
2
1
0
1
3
1
1
1
A
V
MoDo
Vaesteraas
1
1
0
0
0
0
0
0
söndag, den 30 oktober 2016
A
V
Mora
Timraa
5
0
2
3
2
2
0
0
lördag, den 29 oktober 2016
A
V
Soedertaelje
Tingsryd
1
1
0
0
5
1
2
2
fredag, den 28 oktober 2016
A
V
BIK Karlskoga
Mora
5
2
0
3
2
0
1
1
A
V
Bjoerkloeven
Oskarshamn
5
2
1
2
3
1
1
1
A
V
Pantern
MoDo
7
1
3
3
4
1
2
1
A
V
Timraa
Almtuna
3
0
1
2
2
2
0
0
A
V
Vaesterviks IK
AIK
1
0
1
0
4
1
2
1
onsdag, den 26 oktober 2016
A
V
MoDo
Almtuna
1
1
0
0
4
1
2
1
A
V
Mora
HC Vita Haesten
2
1
1
0
1
0
1
0
A
V
Pantern
Soedertaelje
3
0
3
0
1
1
0
0
A
V
Vaesteraas
Bjoerkloeven
2
1
0
1
0
0
0
0
tisdag, den 25 oktober 2016
A
V
Oskarshamn
AIK
3
2
1
0
2
1
1
0
A
E
Timraa
BIK Karlskoga
2
0
2
0
0
0
3
0
1
1
0
1
A
V
Vaesterviks IK
Tingsryd
1
0
0
1
3
1
0
2
lördag, den 22 oktober 2016
A
V
AIK
Pantern
4
2
2
0
2
0
0
2
A
V
Bjoerkloeven
Mora
3
3
0
0
1
0
0
1
fredag, den 21 oktober 2016
A
V
BIK Karlskoga
Vaesterviks IK
3
1
1
1
1
0
0
1
A
V
HC Vita Haesten
Almtuna
0
0
0
0
3
3
0
0
A
V
Soedertaelje
Vaesteraas
0
0
0
0
4
1
2
1
A
V
Tingsryd
Oskarshamn
4
2
1
1
2
0
1
1
torsdag, den 20 oktober 2016
A
O
T
Bjoerkloeven
Pantern
4
1
2
0
1
3
1
2
0
0
A
V
MoDo
Timraa
6
2
0
4
2
1
1
0
onsdag, den 19 oktober 2016
A
O
T
HC Vita Haesten
Vaesteraas
2
0
0
1
1
1
0
0
1
0
A
O
T
Oskarshamn
Soedertaelje
3
1
2
0
0
4
0
1
2
1
tisdag, den 18 oktober 2016
A
O
T
Almtuna
BIK Karlskoga
4
2
0
1
1
3
2
0
1
0
A
V
MoDo
Mora
1
0
1
0
3
0
0
3
A
V
Timraa
Vaesterviks IK
6
3
1
2
2
2
0
0
söndag, den 16 oktober 2016
A
V
AIK
Tingsryd
2
0
2
0
5
2
0
3
lördag, den 15 oktober 2016
A
V
Almtuna
Bjoerkloeven
2
0
1
1
1
0
1
0
A
V
Mora
Soedertaelje
3
0
1
2
1
0
1
0
A
V
Timraa
HC Vita Haesten
3
0
2
1
1
1
0
0
fredag, den 14 oktober 2016
A
V
BIK Karlskoga
MoDo
6
2
1
3
2
0
1
1
A
V
Pantern
Tingsryd
2
1
0
1
1
0
1
0
A
O
T
Vaesteraas
AIK
1
0
0
1
0
2
1
0
0
1
A
V
Vaesterviks IK
Oskarshamn
5
2
2
1
2
2
0
0
onsdag, den 12 oktober 2016
A
E
AIK
Mora
5
1
2
1
0
1
4
3
0
1
0
0
A
V
Bjoerkloeven
Timraa
4
1
2
1
3
1
1
1
A
V
Oskarshamn
Pantern
0
0
0
0
4
0
4
0
A
V
Soedertaelje
Almtuna
2
0
1
1
1
1
0
0
A
V
Tingsryd
Vaesteraas
4
2
1
1
2
1
0
1
tisdag, den 11 oktober 2016
A
V
HC Vita Haesten
BIK Karlskoga
2
0
1
1
4
2
0
2
söndag, den 9 oktober 2016
A
V
MoDo
Vaesterviks IK
1
1
0
0
3
1
1
1
lördag, den 8 oktober 2016
A
V
Soedertaelje
BIK Karlskoga
1
1
0
0
6
1
1
4
A
V
Almtuna
AIK
4
2
0
2
1
0
1
0
fredag, den 7 oktober 2016
A
V
HC Vita Haesten
MoDo
2
1
0
1
1
0
0
1
A
V
Mora
Tingsryd
4
2
1
1
2
0
1
1
A
E
Vaesteraas
Oskarshamn
3
1
1
0
0
1
2
1
0
1
0
0
A
E
Vaesterviks IK
Pantern
3
1
0
1
0
1
2
0
1
1
0
0
torsdag, den 6 oktober 2016
A
V
BIK Karlskoga
Bjoerkloeven
0
0
0
0
1
0
1
0
A
V
Timraa
Soedertaelje
3
2
0
1
0
0
0
0
onsdag, den 5 oktober 2016
A
V
Oskarshamn
Mora
3
1
0
2
0
0
0
0
A
V
Pantern
Vaesteraas
2
0
2
0
3
1
1
1
A
V
Tingsryd
Almtuna
5
1
2
2
3
1
0
2
tisdag, den 4 oktober 2016
A
V
Bjoerkloeven
MoDo
3
0
1
2
5
1
2
2
A
V
HC Vita Haesten
Vaesterviks IK
1
0
0
1
7
1
2
4
måndag, den 3 oktober 2016
A
O
T
MoDo
Soedertaelje
5
1
2
1
1
4
0
1
3
0
lördag, den 1 oktober 2016
A
E
Mora
Pantern
3
1
1
0
0
1
2
0
1
1
0
0
A
V
BIK Karlskoga
AIK
3
0
2
1
0
0
0
0
A
V
Vaesterviks IK
Vaesteraas
5
2
3
0
3
2
0
1
fredag, den 30 september 2016
A
O
T
Almtuna
Oskarshamn
1
1
0
0
0
2
0
0
1
1
A
V
HC Vita Haesten
Bjoerkloeven
1
0
0
1
2
1
1
0
A
V
Timraa
Tingsryd
4
1
1
2
0
0
0
0
torsdag, den 29 september 2016
A
V
AIK
MoDo
3
0
3
0
5
1
0
4
onsdag, den 28 september 2016
A
V
Bjoerkloeven
Vaesterviks IK
0
0
0
0
4
2
1
1
A
V
Pantern
Almtuna
2
1
0
1
1
0
0
1
A
V
Soedertaelje
HC Vita Haesten
1
0
0
1
4
0
2
2
A
V
Timraa
Oskarshamn
3
1
1
1
0
0
0
0
A
V
Tingsryd
BIK Karlskoga
2
1
0
1
0
0
0
0
A
V
Vaesteraas
Mora
3
1
2
0
5
2
1
2
söndag, den 25 september 2016
A
V
AIK
Timraa
3
2
1
0
1
0
1
0
lördag, den 24 september 2016
A
V
Almtuna
Vaesteraas
2
2
0
0
0
0
0
0
fredag, den 23 september 2016
A
E
Bjoerkloeven
Soedertaelje
5
2
1
2
0
0
6
2
2
1
0
1
A
V
Timraa
Pantern
7
1
3
3
1
0
0
1
A
V
Vaesterviks IK
Mora
7
3
3
1
5
2
1
2
torsdag, den 22 september 2016
A
V
BIK Karlskoga
Oskarshamn
4
3
0
1
1
0
0
1
A
V
HC Vita Haesten
AIK
4
0
2
2
2
0
2
0
A
V
MoDo
Tingsryd
2
1
0
1
4
3
0
1
tisdag, den 20 september 2016
A
V
AIK
Bjoerkloeven
5
1
2
2
1
0
1
0
måndag, den 19 september 2016
A
V
Mora
Almtuna
1
0
1
0
5
2
0
3
A
V
Oskarshamn
MoDo
2
1
0
1
1
0
0
1
A
V
Pantern
BIK Karlskoga
2
0
2
0
1
0
1
0
A
V
Soedertaelje
Vaesterviks IK
1
0
1
0
3
0
0
3
A
V
Tingsryd
HC Vita Haesten
2
0
0
2
1
0
0
1
A
E
Vaesteraas
Timraa
1
0
1
0
0
0
2
0
0
1
0
1
lördag, den 17 september 2016
A
O
T
MoDo
Pantern
2
0
2
0
0
3
0
1
1
1
A
V
Timraa
Mora
3
1
1
1
2
0
1
1
A
V
Soedertaelje
AIK
4
0
1
3
3
0
1
2
A
V
HC Vita Haesten
Oskarshamn
0
0
0
0
2
1
1
0
A
V
Vaesterviks IK
Almtuna
3
1
1
1
0
0
0
0
fredag, den 16 september 2016
A
V
BIK Karlskoga
Vaesteraas
4
1
1
2
2
0
0
2
A
V
Bjoerkloeven
Tingsryd
4
3
1
0
5
2
2
1
torsdag, den 15 september 2016
A
V
AIK
Vaesterviks IK
3
1
2
0
1
0
0
1
A
V
Almtuna
Timraa
0
0
0
0
1
1
0
0
onsdag, den 14 september 2016
A
V
Mora
BIK Karlskoga
3
3
0
0
0
0
0
0
A
V
Oskarshamn
Bjoerkloeven
3
0
2
1
2
2
0
0
A
V
Pantern
HC Vita Haesten
1
1
0
0
2
1
1
0
A
V
Tingsryd
Soedertaelje
1
0
0
1
2
0
1
1
A
V
Vaesteraas
MoDo
1
0
0
1
4
1
1
2