Resultat24 Hockey : Sverige

Allsvenskan livescore, ligatabellen, hockey fixturer


 

00:30 (GMT+2)

den 2 april 2015

Tabell

Sverige – Allsvenskan

#LagMAVVOTFOTFGMIMMSP
1Vaesteraas52284614144116+2898
2Karlskrona HK52268216159124+3596
3Malmoe52257614168122+4695
4Roegle52226717158140+1885
5BIK Karlskoga52226420162162082
6Bjoerkloeven521910419135136–181
7Mora52223720130141–1179
8HC Vita Haesten52196522129142–1374
9Almtuna52203821130146–1674
10Timraa52202723128139–1171
11Oskarshamn52166921133151–1869
12Asploeven HC52167623150160–1068
13AIK52165724118142–2465
14Soedertaelje521010527123146–2355

Resultat

Sverige – Allsvenskan

lördag, den 28 februari 2015
A
V
Almtuna
Roegle
5
2
0
3
3
0
3
0
A
V
Asploeven HC
Mora
8
2
5
1
3
1
0
2
A
V
HC Vita Haesten
BIK Karlskoga
4
3
1
0
3
0
2
1
A
V
Malmoe
AIK
3
1
1
1
1
0
0
1
A
O
T
Oskarshamn
Timraa
3
1
2
0
0
4
0
1
2
1
A
E
Soedertaelje
Karlskrona HK
2
0
0
1
0
1
1
0
0
1
0
0
A
V
Vaesteraas
Bjoerkloeven
5
2
2
1
3
0
2
1
torsdag, den 26 februari 2015
A
V
AIK
Vaesteraas
2
1
1
0
3
2
0
1
A
V
BIK Karlskoga
Malmoe
3
2
1
0
4
0
3
1
A
V
Bjoerkloeven
Oskarshamn
3
0
1
2
2
0
1
1
A
V
Karlskrona HK
HC Vita Haesten
2
0
2
0
4
1
1
2
A
V
Mora
Soedertaelje
4
0
2
2
1
1
0
0
A
V
Roegle
Asploeven HC
8
1
5
2
0
0
0
0
A
O
T
Timraa
Almtuna
1
0
1
0
0
2
1
0
0
1
tisdag, den 24 februari 2015
A
V
Almtuna
Mora
5
1
2
2
3
1
2
0
A
V
BIK Karlskoga
Soedertaelje
3
1
2
0
2
0
0
2
A
E
Bjoerkloeven
Timraa
2
0
0
1
0
1
1
0
1
0
0
0
A
V
HC Vita Haesten
AIK
0
0
0
0
2
0
0
2
A
V
Karlskrona HK
Asploeven HC
3
1
1
1
2
0
1
1
A
V
Oskarshamn
Roegle
4
0
2
2
1
0
0
1
A
V
Vaesteraas
Malmoe
3
0
1
2
2
0
0
2
lördag, den 21 februari 2015
A
V
AIK
Bjoerkloeven
4
0
2
2
1
1
0
0
A
V
Asploeven HC
Timraa
3
3
0
0
0
0
0
0
A
V
HC Vita Haesten
Mora
1
0
1
0
2
0
1
1
A
V
Malmoe
Karlskrona HK
3
1
1
1
5
1
2
2
fredag, den 20 februari 2015
A
V
Almtuna
Oskarshamn
3
1
1
1
2
2
0
0
A
V
Soedertaelje
Roegle
3
1
0
2
4
1
1
2
A
V
Vaesteraas
BIK Karlskoga
3
0
1
2
2
2
0
0
torsdag, den 19 februari 2015
A
V
Mora
Malmoe
1
0
0
1
7
1
1
5
onsdag, den 18 februari 2015
A
V
Bjoerkloeven
Almtuna
4
1
1
2
0
0
0
0
A
O
T
Karlskrona HK
Vaesteraas
2
0
1
0
1
1
1
0
0
0
A
V
Oskarshamn
Asploeven HC
5
2
2
1
3
1
2
0
A
V
Roegle
HC Vita Haesten
2
0
0
2
6
2
0
4
A
V
Timraa
Soedertaelje
2
0
0
2
0
0
0
0
tisdag, den 17 februari 2015
A
O
T
BIK Karlskoga
AIK
2
0
0
1
1
1
0
0
1
0
måndag, den 16 februari 2015
A
V
Malmoe
Roegle
2
1
1
0
1
0
1
0
söndag, den 15 februari 2015
A
O
T
AIK
Karlskrona HK
2
0
1
1
0
3
0
0
2
1
A
V
Mora
Vaesteraas
0
0
0
0
2
0
2
0
lördag, den 14 februari 2015
A
V
HC Vita Haesten
Timraa
0
0
0
0
2
0
2
0
A
V
Soedertaelje
Oskarshamn
1
0
1
0
3
1
1
1
fredag, den 13 februari 2015
A
V
Asploeven HC
Almtuna
2
1
1
0
3
0
2
1
A
O
T
BIK Karlskoga
Bjoerkloeven
5
1
2
2
0
6
2
2
1
1
torsdag, den 12 februari 2015
A
V
Mora
AIK
0
0
0
0
1
0
1
0
A
E
Roegle
Vaesteraas
5
1
2
1
0
1
4
0
0
4
0
0
A
V
Timraa
Malmoe
5
2
2
1
3
2
0
1
onsdag, den 11 februari 2015
A
E
Oskarshamn
HC Vita Haesten
4
0
3
0
0
1
3
0
1
2
0
0
tisdag, den 10 februari 2015
A
V
Almtuna
Soedertaelje
4
1
2
1
2
0
1
1
A
V
Bjoerkloeven
Asploeven HC
4
4
0
0
2
2
0
0
A
V
Karlskrona HK
BIK Karlskoga
2
1
0
1
1
1
0
0
tisdag, den 3 februari 2015
A
V
AIK
Roegle
2
0
2
0
3
0
2
1
A
V
BIK Karlskoga
Mora
2
0
0
2
3
1
1
1
A
V
HC Vita Haesten
Almtuna
3
2
1
0
2
1
1
0
A
V
Karlskrona HK
Bjoerkloeven
2
0
1
1
4
2
1
1
A
E
Malmoe
Oskarshamn
3
1
0
1
0
1
2
0
2
0
0
0
A
E
Soedertaelje
Asploeven HC
3
1
2
0
0
0
4
1
1
1
0
1
A
V
Vaesteraas
Timraa
2
1
1
0
4
1
2
1
lördag, den 31 januari 2015
A
O
T
Mora
Karlskrona HK
3
1
0
2
0
4
0
1
2
1
A
V
Roegle
BIK Karlskoga
6
2
2
2
4
0
2
2
fredag, den 30 januari 2015
A
O
T
Almtuna
Malmoe
2
1
0
1
0
3
1
1
0
1
A
V
Asploeven HC
HC Vita Haesten
6
3
3
0
2
1
1
0
A
V
Bjoerkloeven
Soedertaelje
3
1
2
0
0
0
0
0
A
O
T
Oskarshamn
Vaesteraas
2
0
1
1
0
3
0
1
1
1
torsdag, den 29 januari 2015
A
V
Timraa
AIK
3
1
2
0
5
2
0
3
onsdag, den 28 januari 2015
A
V
Karlskrona HK
Roegle
3
1
2
0
1
1
0
0
A
V
Mora
Bjoerkloeven
2
0
1
1
7
2
2
3
tisdag, den 27 januari 2015
A
O
T
AIK
Oskarshamn
1
0
0
1
0
2
1
0
0
1
A
V
BIK Karlskoga
Timraa
2
1
0
1
5
0
2
3
A
O
T
HC Vita Haesten
Soedertaelje
4
2
0
1
1
3
0
1
2
0
A
E
Malmoe
Asploeven HC
2
1
0
1
0
0
3
0
2
0
0
1
A
V
Vaesteraas
Almtuna
3
0
1
2
1
1
0
0
lördag, den 24 januari 2015
A
V
Roegle
Mora
3
1
0
2
2
0
1
1
A
V
Soedertaelje
Malmoe
2
0
1
1
3
1
0
2
fredag, den 23 januari 2015
A
V
Almtuna
AIK
4
0
2
2
2
1
0
1
A
V
Asploeven HC
Vaesteraas
1
0
0
1
3
0
1
2
A
V
Bjoerkloeven
HC Vita Haesten
3
1
1
1
1
0
1
0
A
V
Oskarshamn
BIK Karlskoga
4
1
2
1
2
0
1
1
torsdag, den 22 januari 2015
A
E
Timraa
Karlskrona HK
1
1
0
0
0
0
2
0
1
0
0
1
onsdag, den 21 januari 2015
A
V
BIK Karlskoga
Almtuna
3
0
2
1
2
0
2
0
tisdag, den 20 januari 2015
A
V
AIK
Asploeven HC
1
0
1
0
3
1
0
2
A
V
Karlskrona HK
Oskarshamn
3
1
1
1
1
0
1
0
A
V
Malmoe
HC Vita Haesten
9
2
4
3
1
0
1
0
A
V
Mora
Timraa
5
3
2
0
2
1
1
0
A
E
Roegle
Bjoerkloeven
4
0
2
1
0
1
3
1
0
2
0
0
A
V
Vaesteraas
Soedertaelje
3
2
1
0
1
0
0
1
lördag, den 17 januari 2015
A
V
Oskarshamn
Mora
1
1
0
0
3
0
0
3
fredag, den 16 januari 2015
A
V
Almtuna
Karlskrona HK
0
0
0
0
4
0
3
1
torsdag, den 15 januari 2015
A
E
Asploeven HC
BIK Karlskoga
6
1
3
2
0
0
7
0
4
2
0
1
A
V
Bjoerkloeven
Malmoe
6
2
2
2
3
0
1
2
A
V
HC Vita Haesten
Vaesteraas
1
1
0
0
4
0
2
2
A
V
Timraa
Roegle
3
1
1
1
2
0
1
1
onsdag, den 14 januari 2015
A
O
T
Soedertaelje
AIK
2
0
0
1
1
1
0
1
0
0
tisdag, den 13 januari 2015
A
E
Vaesteraas
Roegle
2
0
1
0
0
1
1
0
0
1
0
0
lördag, den 10 januari 2015
A
E
Bjoerkloeven
Vaesteraas
4
0
0
3
0
1
3
0
3
0
0
0
A
V
Karlskrona HK
Soedertaelje
5
2
1
2
3
0
2
1
A
V
Mora
Asploeven HC
4
1
1
2
3
1
1
1
A
V
Roegle
Almtuna
3
3
0
0
2
1
0
1
A
V
AIK
Malmoe
1
1
0
0
2
0
1
1
fredag, den 9 januari 2015
A
V
BIK Karlskoga
HC Vita Haesten
4
0
1
3
3
0
1
2
torsdag, den 8 januari 2015
A
V
Timraa
Oskarshamn
6
3
1
2
0
0
0
0
A
V
Vaesteraas
AIK
5
2
1
2
1
0
0
1
tisdag, den 6 januari 2015
A
V
Almtuna
Timraa
0
0
0
0
3
0
2
1
A
O
T
Asploeven HC
Roegle
4
2
0
1
1
3
1
2
0
0
A
O
T
HC Vita Haesten
Karlskrona HK
2
1
1
0
0
3
1
0
1
1
A
V
Malmoe
BIK Karlskoga
3
0
3
0
5
2
2
1
A
V
Oskarshamn
Bjoerkloeven
3
0
1
2
2
0
2
0
A
E
Soedertaelje
Mora
1
1
0
0
0
0
2
0
0
1
0
1
söndag, den 4 januari 2015
A
E
AIK
HC Vita Haesten
3
1
0
1
0
1
2
0
2
0
0
0
lördag, den 3 januari 2015
A
V
Asploeven HC
Karlskrona HK
3
0
2
1
5
2
2
1
A
V
Malmoe
Vaesteraas
2
1
1
0
3
1
2
0
A
V
Mora
Almtuna
3
0
1
2
2
1
0
1
A
V
Roegle
Oskarshamn
4
2
0
2
1
0
1
0
A
V
Soedertaelje
BIK Karlskoga
3
0
3
0
4
0
1
3
A
V
Timraa
Bjoerkloeven
3
1
2
0
5
1
0
4
tisdag, den 30 december 2014
A
V
Mora
HC Vita Haesten
1
0
0
1
2
0
1
1
måndag, den 29 december 2014
A
V
BIK Karlskoga
Vaesteraas
3
1
0
2
0
0
0
0
A
V
Bjoerkloeven
AIK
1
0
1
0
2
1
1
0
A
V
Karlskrona HK
Malmoe
1
0
1
0
3
2
0
1
A
V
Oskarshamn
Almtuna
6
3
1
2
5
1
4
0
A
V
Roegle
Soedertaelje
4
2
2
0
0
0
0
0
A
O
T
Timraa
Asploeven HC
3
3
0
0
0
4
1
2
0
1
lördag, den 27 december 2014
A
V
AIK
BIK Karlskoga
2
1
1
0
5
1
3
1
A
V
Asploeven HC
Oskarshamn
6
1
3
2
3
1
0
2
A
O
T
Bjoerkloeven
Almtuna
4
0
1
2
1
3
1
1
1
0
A
V
HC Vita Haesten
Roegle
3
1
1
1
1
0
0
1
A
V
Mora
Malmoe
1
0
0
1
2
0
1
1
A
V
Soedertaelje
Timraa
4
1
1
2
2
0
0
2
A
V
Vaesteraas
Karlskrona HK
1
0
1
0
3
0
1
2
torsdag, den 18 december 2014
A
V
Asploeven HC
BIK Karlskoga
1
1
0
0
3
0
2
1
A
V
Vaesteraas
HC Vita Haesten
4
0
2
2
2
0
0
2
tisdag, den 16 december 2014
A
V
Almtuna
Asploeven HC
4
0
3
1
3
1
1
1
A
O
T
Bjoerkloeven
BIK Karlskoga
1
1
0
0
0
2
0
1
0
1
A
V
Karlskrona HK
AIK
3
0
0
3
2
0
1
1
A
O
T
Oskarshamn
Soedertaelje
4
0
1
2
1
3
0
2
1
0
A
E
Roegle
Malmoe
3
1
0
2
0
0
4
1
1
1
0
1
A
V
Timraa
HC Vita Haesten
4
1
1
2
1
0
1
0
A
V
Vaesteraas
Mora
3
2
1
0
2
1
0
1
söndag, den 14 december 2014
A
V
HC Vita Haesten
Oskarshamn
3
0
0
3
4
2
1
1
lördag, den 13 december 2014
A
V
AIK
Mora
3
0
3
0
0
0
0
0
A
O
T
Asploeven HC
Bjoerkloeven
4
2
2
0
0
5
1
0
3
1
A
V
BIK Karlskoga
Karlskrona HK
4
0
3
1
1
0
0
1
A
V
Malmoe
Timraa
4
3
1
0
2
0
2
0
A
V
Soedertaelje
Almtuna
1
0
0
1
3
1
2
0
torsdag, den 11 december 2014
A
V
Almtuna
HC Vita Haesten
1
1
0
0
2
0
1
1
A
E
Asploeven HC
Soedertaelje
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1
A
V
Bjoerkloeven
Karlskrona HK
5
1
4
0
3
1
1
1
A
O
T
Mora
BIK Karlskoga
2
2
0
0
0
3
0
0
2
1
A
O
T
Oskarshamn
Malmoe
5
1
1
2
1
4
0
2
2
0
A
V
Roegle
AIK
5
2
1
2
2
1
0
1
A
V
Timraa
Vaesteraas
3
0
2
1
4
2
0
2
tisdag, den 9 december 2014
A
V
AIK
Timraa
1
0
0
1
2
0
2
0
A
O
T
BIK Karlskoga
Roegle
5
3
1
0
1
4
0
2
2
0
A
V
HC Vita Haesten
Asploeven HC
4
1
1
2
1
0
1
0
A
V
Karlskrona HK
Mora
4
1
2
1
2
0
1
1
A
V
Malmoe
Almtuna
8
2
4
2
1
0
0
1
A
V
Soedertaelje
Bjoerkloeven
4
1
2
1
0
0
0
0
måndag, den 8 december 2014
A
V
Vaesteraas
Oskarshamn
3
1
2
0
2
1
1
0
lördag, den 6 december 2014
A
V
Roegle
Karlskrona HK
4
1
2
1
3
1
2
0
fredag, den 5 december 2014
A
V
Almtuna
Vaesteraas
1
1
0
0
4
2
1
1
A
V
Asploeven HC
Malmoe
1
1
0
0
2
1
0
1
A
V
Bjoerkloeven
Mora
1
1
0
0
4
1
2
1
A
E
Oskarshamn
AIK
1
0
1
0
0
0
2
1
0
0
0
1
A
V
Soedertaelje
HC Vita Haesten
5
2
2
1
1
0
0
1
A
V
Timraa
BIK Karlskoga
1
0
0
1
2
1
1
0
onsdag, den 3 december 2014
A
V
AIK
Almtuna
1
0
0
1
2
1
1
0
A
V
HC Vita Haesten
Bjoerkloeven
4
1
2
1
1
1
0
0
A
V
Karlskrona HK
Timraa
3
1
2
0
1
0
1
0
A
V
Malmoe
Soedertaelje
4
3
1
0
3
0
1
2
A
O
T
Mora
Roegle
1
1
0
0
0
2
0
1
0
1
A
V
Vaesteraas
Asploeven HC
4
1
3
0
2
0
1
1
tisdag, den 2 december 2014
A
V
BIK Karlskoga
Oskarshamn
4
1
1
2
2
0
2
0
måndag, den 1 december 2014
A
V
AIK
Soedertaelje
3
1
1
1
2
0
1
1
A
V
Malmoe
Bjoerkloeven
4
1
0
3
2
1
1
0
A
V
Vaesteraas
Almtuna
4
1
3
0
1
0
0
1
lördag, den 29 november 2014
A
V
Almtuna
BIK Karlskoga
3
1
1
1
1
0
0
1
A
V
Asploeven HC
AIK
2
1
1
0
4
1
1
2
A
V
Bjoerkloeven
Roegle
3
1
1
1
0
0
0
0
A
V
Oskarshamn
Karlskrona HK
3
1
0
2
7
1
1
5
A
V
Timraa
Mora
2
1
1
0
4
1
1
2
A
V
HC Vita Haesten
Malmoe
3
1
1
1
6
1
3
2
torsdag, den 27 november 2014
A
V
Karlskrona HK
Almtuna
2
1
0
1
1
0
0
1
A
V
Mora
Oskarshamn
5
0
0
5
1
0
1
0
A
V
Roegle
Timraa
5
0
1
4
1
0
0
1
tisdag, den 25 november 2014
A
E
Almtuna
Roegle
3
2
1
0
0
0
4
2
0
1
0
1
A
V
Asploeven HC
Mora
2
0
2
0
1
0
1
0
A
V
HC Vita Haesten
BIK Karlskoga
2
0
1
1
4
2
0
2
A
V
Malmoe
AIK
2
1
0
1
3
0
3
0
A
V
Oskarshamn
Timraa
3
2
0
1
2
0
0
2
A
V
Soedertaelje
Karlskrona HK
2
1
0
1
5
3
0
2
A
V
Vaesteraas
Bjoerkloeven
4
0
3
1
0
0
0
0
lördag, den 22 november 2014
A
V
AIK
Vaesteraas
3
3
0
0
2
0
1
1
A
V
BIK Karlskoga
Malmoe
3
0
2
1
1
0
0
1
fredag, den 21 november 2014
A
V
Bjoerkloeven
Oskarshamn
1
0
1
0
2
0
1
1
A
V
Karlskrona HK
HC Vita Haesten
4
2
0
2
1
1
0
0
A
V
Mora
Soedertaelje
5
3
1
1
2
0
2
0
A
V
Roegle
Asploeven HC
4
0
1
3
1
1
0
0
A
V
Timraa
Almtuna
3
1
1
1
0
0
0
0
torsdag, den 20 november 2014
A
E
Vaesteraas
Malmoe
1
0
1
0
0
0
2
0
0
1
0
1
onsdag, den 19 november 2014
A
V
BIK Karlskoga
Soedertaelje
0
0
0
0
4
2
2
0
A
V
Bjoerkloeven
Timraa
3
0
2
1
1
1
0
0
A
V
HC Vita Haesten
AIK
3
2
0
1
5
2
2
1
A
V
Karlskrona HK
Asploeven HC
3
1
0
2
1
0
1
0
A
E
Mora
Almtuna
3
2
0
1
0
0
4
0
1
2
0
1
tisdag, den 18 november 2014
A
V
Oskarshamn
Roegle
1
0
1
0
2
1
0
1
måndag, den 17 november 2014
A
V
Soedertaelje
Vaesteraas
1
0
0
1
3
1
0
2
söndag, den 16 november 2014
A
E
AIK
Bjoerkloeven
3
1
1
1
0
0
4
1
0
2
0
1
lördag, den 15 november 2014
A
V
Asploeven HC
Timraa
5
1
3
1
2
1
1
0
A
V
Malmoe
Karlskrona HK
4
2
0
2
2
0
0
2
A
V
Soedertaelje
Roegle
5
2
0
3
4
0
2
2
fredag, den 14 november 2014
A
V
Almtuna
Oskarshamn
4
3
0
1
1
0
1
0
A
O
T
HC Vita Haesten
Mora
2
0
1
0
1
1
1
0
0
0
torsdag, den 13 november 2014
A
V
Vaesteraas
BIK Karlskoga
4
1
2
1
5
1
3
1
onsdag, den 12 november 2014
A
V
Malmoe
Mora
5
2
3
0
2
1
0
1
A
V
Timraa
Soedertaelje
1
1
0
0
4
1
0
3
tisdag, den 11 november 2014
A
E
Almtuna
Bjoerkloeven
4
2
0
2
0
0
5
0
1
3
0
1
A
V
BIK Karlskoga
AIK
5
2
0
3
3
1
0
2
A
V
Karlskrona HK
Vaesteraas
1
0
1
0
3
1
1
1
A
E
Oskarshamn
Asploeven HC
2
2
0
0
0
0
3
0
0
2
0
1
A
V
Roegle
HC Vita Haesten
2
1
0
1
0
0
0
0
fredag, den 7 november 2014
A
E
BIK Karlskoga
Mora
5
0
2
2
0
1
4
2
0
2
0
0
tisdag, den 4 november 2014
A
V
AIK
Karlskrona HK
5
2
1
2
2
0
1
1
A
V
Asploeven HC
Almtuna
5
1
2
2
3
1
1
1
A
O
T
BIK Karlskoga
Bjoerkloeven
5
2
2
1
0
6
1
1
3
1
A
V
HC Vita Haesten
Timraa
6
3
2
1
3
0
2
1
A
O
T
Soedertaelje
Oskarshamn
4
0
2
1
1
3
2
0
1
0
A
V
Vaesteraas
Mora
1
0
1
0
2
1
0
1
söndag, den 2 november 2014
A
V
Karlskrona HK
BIK Karlskoga
6
0
3
3
2
0
1
1
lördag, den 1 november 2014
A
V
Almtuna
Soedertaelje
3
0
1
2
1
0
0
1
A
O
T
Bjoerkloeven
Asploeven HC
1
0
1
0
0
2
0
0
1
1
A
V
Mora
AIK
4
1
1
2
3
0
2
1
A
E
Oskarshamn
HC Vita Haesten
1
0
1
0
0
0
2
0
0
1
0
1
A
O
T
Roegle
Vaesteraas
3
1
1
1
0
4
0
1
2
1
A
V
Timraa
Malmoe
3
1
1
1
1
1
0
0
torsdag, den 30 oktober 2014
A
V
AIK
Roegle
1
0
1
0
3
0
0
3
A
V
HC Vita Haesten
Almtuna
2
0
1
1
0
0
0
0
A
V
Karlskrona HK
Bjoerkloeven
5
1
3
1
1
1
0
0
A
V
Malmoe
Oskarshamn
0
0
0
0
3
1
2
0
A
V
Soedertaelje
Asploeven HC
3
1
0
2
1
1
0
0
A
E
Vaesteraas
Timraa
4
0
1
2
0
1
3
0
1
2
0
0
tisdag, den 28 oktober 2014
A
E
Almtuna
Malmoe
3
0
2
0
0
1
2
0
1
1
0
0
A
O
T
Asploeven HC
HC Vita Haesten
4
0
3
1
0
5
2
0
2
1
A
V
Bjoerkloeven
Soedertaelje
3
0
0
3
1
1
0
0
A
V
Mora
Karlskrona HK
3
1
0
2
2
1
0
1
A
V
Oskarshamn
Vaesteraas
4
2
0
2
1
0
0
1
A
V
Roegle
BIK Karlskoga
4
1
1
2
2
0
2
0
A
V
Timraa
AIK
3
0
2
1
1
1
0
0
söndag, den 26 oktober 2014
A
V
Malmoe
Asploeven HC
4
1
1
2
1
0
1
0
A
V
AIK
Oskarshamn
3
1
2
0
2
1
0
1
lördag, den 25 oktober 2014
A
V
HC Vita Haesten
Soedertaelje
2
1
1
0
1
0
1
0
A
V
Karlskrona HK
Roegle
5
2
1
2
3
0
3
0
A
V
Mora
Bjoerkloeven
0
0
0
0
3
1
1
1
fredag, den 24 oktober 2014
A
E
BIK Karlskoga
Timraa
1
0
0
1
0
0
2
0
1
0
0
1
torsdag, den 23 oktober 2014
A
O
T
Almtuna
AIK
2
1
1
0
0
3
0
2
0
1
A
V
Roegle
Mora
1
0
1
0
2
1
0
1
A
V
Soedertaelje
Malmoe
4
1
1
2
6
1
4
1
onsdag, den 22 oktober 2014
A
V
Asploeven HC
Vaesteraas
2
2
0
0
6
2
3
1
A
V
Bjoerkloeven
HC Vita Haesten
3
2
0
1
1
1
0
0
A
V
Timraa
Karlskrona HK
5
0
4
1
2
0
0
2
tisdag, den 21 oktober 2014
A
V
Malmoe
Roegle
3
1
1
1
1
1
0
0
A
V
Oskarshamn
BIK Karlskoga
4
1
1
2
0
0
0
0
måndag, den 20 oktober 2014
A
V
Vaesteraas
Soedertaelje
3
1
1
1
0
0
0
0
söndag, den 19 oktober 2014
A
V
AIK
Asploeven HC
3
1
2
0
6
1
2
3
lördag, den 18 oktober 2014
A
V
BIK Karlskoga
Almtuna
2
2
0
0
4
2
2
0
A
V
Karlskrona HK
Oskarshamn
4
1
3
0
1
0
0
1
A
V
Mora
Timraa
4
0
4
0
6
1
2
3
A
V
Roegle
Bjoerkloeven
1
1
0
0
2
1
1
0
A
V
Malmoe
HC Vita Haesten
0
0
0
0
2
0
0
2
torsdag, den 16 oktober 2014
A
O
T
Almtuna
Karlskrona HK
2
1
1
0
0
3
2
0
0
1
A
V
BIK Karlskoga
Asploeven HC
3
0
2
1
1
0
0
1
A
V
Bjoerkloeven
Malmoe
0
0
0
0
3
3
0
0
A
V
HC Vita Haesten
Vaesteraas
2
0
1
1
5
2
2
1
A
E
Oskarshamn
Mora
3
1
2
0
0
0
4
1
2
0
0
1
A
V
Soedertaelje
AIK
3
1
1
1
1
0
1
0
A
V
Timraa
Roegle
0
0
0
0
4
0
2
2
tisdag, den 14 oktober 2014
A
O
T
AIK
Malmoe
3
0
1
1
1
2
0
1
1
0
A
V
BIK Karlskoga
HC Vita Haesten
2
2
0
0
1
0
1
0
A
V
Bjoerkloeven
Vaesteraas
1
1
0
0
4
1
1
2
A
E
Karlskrona HK
Soedertaelje
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1
A
V
Mora
Asploeven HC
1
0
1
0
3
0
2
1
A
V
Roegle
Almtuna
6
2
0
4
4
0
3
1
A
V
Timraa
Oskarshamn
4
3
1
0
2
0
1
1
lördag, den 11 oktober 2014
A
V
Almtuna
Timraa
3
2
1
0
0
0
0
0
A
V
Asploeven HC
Roegle
3
1
0
2
0
0
0
0
fredag, den 10 oktober 2014
A
E
HC Vita Haesten
Karlskrona HK
3
1
0
2
0
0
4
0
2
1
0
1
A
V
Malmoe
BIK Karlskoga
6
1
3
2
2
0
1
1
A
V
Oskarshamn
Bjoerkloeven
2
0
1
1
0
0
0
0
A
E
Soedertaelje
Mora
5
1
1
2
0
1
4
2
1
1
0
0
A
V
Vaesteraas
AIK
1
1
0
0
2
0
1
1
onsdag, den 8 oktober 2014
A
V
Almtuna
Mora
4
0
3
1
2
1
0
1
A
V
Asploeven HC
Karlskrona HK
5
1
3
1
3
1
0
2
A
O
T
Malmoe
Vaesteraas
3
0
2
0
1
2
1
1
0
0
A
O
T
Roegle
Oskarshamn
2
0
1
1
0
3
1
1
0
1
A
V
Soedertaelje
BIK Karlskoga
2
0
2
0
3
1
2
0
A
V
Timraa
Bjoerkloeven
3
1
0
2
1
1
0
0
tisdag, den 7 oktober 2014
A
V
AIK
HC Vita Haesten
3
1
2
0
2
0
1
1
måndag, den 6 oktober 2014
A
V
BIK Karlskoga
Karlskrona HK
0
0
0
0
3
1
0
2
söndag, den 5 oktober 2014
A
V
Mora
HC Vita Haesten
0
0
0
0
1
0
1
0
A
V
Oskarshamn
Almtuna
0
0
0
0
2
1
0
1
lördag, den 4 oktober 2014
A
V
BIK Karlskoga
Vaesteraas
5
2
2
1
2
1
0
1
A
V
Bjoerkloeven
AIK
2
0
1
1
0
0
0
0
A
V
Karlskrona HK
Malmoe
0
0
0
0
3
1
1
1
A
V
Roegle
Soedertaelje
6
1
1
4
2
1
1
0
A
V
Timraa
Asploeven HC
1
0
0
1
3
0
2
1
torsdag, den 2 oktober 2014
A
V
AIK
BIK Karlskoga
5
1
1
3
3
1
0
2
A
V
Almtuna
Bjoerkloeven
5
1
3
1
1
1
0
0
A
E
Asploeven HC
Oskarshamn
3
0
3
0
0
0
4
1
1
1
0
1
A
V
HC Vita Haesten
Roegle
2
2
0
0
3
0
2
1
A
V
Malmoe
Mora
2
0
1
1
3
2
0
1
A
V
Soedertaelje
Timraa
3
0
3
0
5
1
0
4
A
V
Vaesteraas
Karlskrona HK
0
0
0
0
4
2
1
1
tisdag, den 30 september 2014
A
V
Almtuna
Asploeven HC
3
0
0
3
2
0
1
1
A
O
T
Bjoerkloeven
BIK Karlskoga
4
0
2
1
1
3
1
2
0
0
A
V
Karlskrona HK
AIK
4
2
1
1
1
1
0
0
A
V
Mora
Vaesteraas
5
0
3
2
2
0
1
1
A
V
Oskarshamn
Soedertaelje
3
0
2
1
2
1
0
1
A
V
Roegle
Malmoe
3
1
2
0
2
1
1
0
A
V
Timraa
HC Vita Haesten
2
1
0
1
3
1
2
0
lördag, den 27 september 2014
A
O
T
AIK
Mora
2
2
0
0
0
3
0
2
0
1
A
V
HC Vita Haesten
Oskarshamn
5
0
4
1
3
1
2
0
A
V
Soedertaelje
Almtuna
3
1
0
2
1
0
1
0
fredag, den 26 september 2014
A
O
T
Asploeven HC
Bjoerkloeven
2
0
0
2
0
3
0
1
1
1
A
E
Malmoe
Timraa
2
0
0
1
0
1
1
1
0
0
0
0
A
E
Vaesteraas
Roegle
3
2
0
1
0
0
4
1
2
0
0
1
torsdag, den 25 september 2014
A
O
T
Almtuna
HC Vita Haesten
2
1
1
0
0
3
0
2
0
1
onsdag, den 24 september 2014
A
O
T
Asploeven HC
Soedertaelje
4
1
2
0
1
3
1
1
1
0
A
V
Bjoerkloeven
Karlskrona HK
2
0
0
2
0
0
0
0
A
V
Mora
BIK Karlskoga
5
2
1
2
3
1
2
0
A
O
T
Oskarshamn
Malmoe
3
3
0
0
0
4
1
1
1
1
A
O
T
Roegle
AIK
3
0
2
1
0
4
0
2
1
1
A
V
Timraa
Vaesteraas
0
0
0
0
2
1
1
0
måndag, den 22 september 2014
A
V
Karlskrona HK
Mora
3
1
1
1
4
2
1
1
A
O
T
Soedertaelje
Bjoerkloeven
2
0
0
1
1
1
0
1
0
0
A
V
Vaesteraas
Oskarshamn
3
2
1
0
0
0
0
0
söndag, den 21 september 2014
A
V
HC Vita Haesten
Asploeven HC
5
0
2
3
2
1
1
0
lördag, den 20 september 2014
A
V
BIK Karlskoga
Roegle
6
0
2
4
4
2
1
1
A
V
Malmoe
Almtuna
4
0
3
1
1
0
0
1
A
V
AIK
Timraa
2
1
1
0
3
1
1
1
fredag, den 19 september 2014
A
V
Bjoerkloeven
Mora
1
0
1
0
2
0
1
1
A
E
Soedertaelje
HC Vita Haesten
3
2
0
0
0
1
2
0
1
1
0
0
torsdag, den 18 september 2014
A
V
Almtuna
Vaesteraas
2
0
1
1
0
0
0
0
A
V
Asploeven HC
Malmoe
3
2
0
1
2
1
1
0
A
V
Oskarshamn
AIK
6
2
3
1
1
0
0
1
A
V
Roegle
Karlskrona HK
2
1
0
1
5
1
1
3
A
V
Timraa
BIK Karlskoga
3
0
3
0
2
0
0
2
onsdag, den 17 september 2014
A
V
HC Vita Haesten
Bjoerkloeven
3
0
2
1
0
0
0
0
tisdag, den 16 september 2014
A
O
T
Malmoe
Soedertaelje
3
1
1
1
0
4
1
0
2
1
A
V
AIK
Almtuna
2
1
0
1
4
0
1
3
A
V
BIK Karlskoga
Oskarshamn
5
3
1
1
2
1
1
0
A
V
Karlskrona HK
Timraa
5
2
2
1
3
0
1
2
A
V
Mora
Roegle
0
0
0
0
2
0
1
1
A
V
Vaesteraas
Asploeven HC
2
1
1
0
1
1
0
0
söndag, den 14 september 2014
A
V
Bjoerkloeven
Roegle
3
1
2
0
2
0
1
1
A
V
Oskarshamn
Karlskrona HK
5
0
2
3
1
0
0
1
lördag, den 13 september 2014
A
V
Almtuna
BIK Karlskoga
2
0
1
1
5
1
2
2
A
V
Asploeven HC
AIK
4
0
1
3
2
1
0
1
A
O
T
HC Vita Haesten
Malmoe
2
1
0
0
1
1
1
0
0
0
A
V
Soedertaelje
Vaesteraas
3
0
0
3
1
0
0
1
fredag, den 12 september 2014
A
V
Mora
Oskarshamn
2
1
1
0
0
0
0
0
A
E
Roegle
Timraa
3
0
2
0
0
1
2
1
1
0
0
0
torsdag, den 11 september 2014
A
E
AIK
Soedertaelje
2
0
1
1
0
0
3
0
0
2
0
1
A
V
BIK Karlskoga
Asploeven HC
2
1
1
0
4
1
2
1
A
E
Karlskrona HK
Almtuna
4
1
0
2
0
1
3
1
1
1
0
0
A
V
Malmoe
Bjoerkloeven
6
3
2
1
1
0
1
0
A
V
Vaesteraas
HC Vita Haesten
2
0
1
1
5
2
0
3
onsdag, den 10 september 2014
A
V
Timraa
Mora
1
0
1
0
2
1
0
1